Przedłużanie włosów

Każdy ma prawo do pięknych włosów i własnego stylu – zapraszamy do miejsca, gdzie profesjonalnie zajmiemy się Twoimi włosami.

Dajemy Ci możliwość zmiany wizerunku oferując profesjonalny zabieg przedłużania i zagęszczania włosów wykorzystując najwyższej jakości włosy naturalne oraz najnowsze, najbezpieczniejsze i najbardziej dyskretne techniki: metodę zimnej fuzji – ULTRADŹWIĘKI, metodę keratynowych łączeń MICRO-BONDS (tak małych, że właściwie niewyczuwalnych) oraz metodę na taśmy HAIRTALK, tak zwaną metodę „kanapkową”.

Wykonujemy zabiegi wyłącznie na włosach najwyższej jakości, najlepiej dopasowanych do urody i struktury włosów klientki.

METODA ZIMNEJ FUZJI – ULTRADŹWIĘKI

Zabieg wykonywany jest przy pomocy specjalnego urządzenia, które emituje energię ultradźwiękową działając precyzyjnie i punktowo łącząc łuskę keratynową z włosem naturalnym. To najbezpieczniejsza dla naszych włosów metoda zagęszczania i przedłużania włosów. W zależności od indywidualnych potrzeb klientki oraz szybkości wzrostu włosów po 3 – 6 miesiącach można zdjąć włosy i założyć nowe albo podciągnąć istniejące łączenia i dalej cieszyć się piękną fryzurą.

Najważniejsze zalety przedłużania metodą ultradźwiękową

Łączenia są płaskie, dyskretne i nie rzucają się w oczy. Płaskie łącznie tworzą naturalny wachlarz z doczepionych włosów, który wtapia się we fryzurę. Doczepiane pasma nie plączą się i wyglądają naturalnie.

UNIKATOWA METODA MICRO-BONDS

Zabieg wykonywany jest przy pomocy urządzenia, które emitując ciepło łączy łuskę keratynową z włosem naturalnym. To jedna z najbardziej popularnych metod zagęszczania i przedłużania włosów. Opracowaliśmy unikatowy system łączenia MICRO-BONDS, który pozwala Klientce cieszyć się minimalnej długości oraz grubości owalnym łączeniem w kolorze doczepianych włosów, prawie niewyczuwalnym w dotyku. Po 2 – 3 miesiącach należy podciągnąć istniejące łączenia.

Najważniejsze zalety przedłużania metodą keratynową MICRO-BONDS

Łączenia są owalne, prawie niewyczuwalne w dotyku i nierzucające się w oczy. Pielęgnacja włosów metodą keratynową micro-bonds na ciepło wymaga niestety stosowania odpowiednich kosmetyków, które nie niszczą łączenia (kosmetyki o małej zawartości alkoholu). Ważne jest również, aby nie narażać łączeń na działanie wysokiej temperatury, np. z suszarki

METODA NA TAŚMY HAIRTALK

Metoda ta polega na umieszczeniu cienkich taśm u nasady włosów Klientki. Taśmy pokryte są hipoalergicznym, delikatnym klejem. Do wyboru mamy taśmy z włosami o długości 25 cm, 40cm i 55 cm. Ilość doczepianych taśm będzie zależała od efektu, który chcemy uzyskać. Są Klientki, którym wystarczy jedna paczka dla naturalnego efektu, inne życzą sobie efektu WOW i zakładają 4, a nawet 5 paczek. Włosy HAIRTALK, jeżeli są dobrze pielęgnowane, mogą być noszone nawet 9 miesięcy! Korektę, polegającą na usunięciu taśm, oczyszczeniu ich i ponownej aplikacji, wykonuje się co 8-9 tygodni.

Najważniejsze zalety przedłużania metodą HARTALK

Jest to jedna z bezpieczniejszych metod na rynku, która dzięki temu, że nie używa szkodliwej dla włosów chemii czy temperatury, zakładane taśmy są elastyczne i lekkie, a zdejmowanie ich odbywa się w sposób delikatny – pozwala Klientce najszybciej zapuścić własne włosy.

Zapraszamy na darmową konsultację, podczas której wspólnie dobierzemy metodę przedłużania najlepszą dla Twoich włosów, kolor oraz długość.

Rodzaje włosów używanych do zabiegów

Wszystkie włosy, z którymi pracujemy to bardzo dobre gatunkowo tzw. REMY, czyli cięte zgodnie z kierunkiem łuski, co zapobiega ich plątaniu

Włosy słowiańskie

Włosy najwyżej cenione za swoją miękkość, jedwabisty połysk i gładką strukturę. Włosy słowiańskie są jakościowo porównywalne z włosami dziewiczymi, ale dostępne w większym zakresie kolorystycznym – włosy są sortowane i ujednolicane kolorystycznie, a następnie poddawane lekkiej obróbce. Można poddawać je wszelkim zabiegom stylizacyjnym prostowaniu i kręceniu oraz farbowaniu. Przy prawidłowej pielęgnacji, włosy można nosić do 18 miesięcy.

Włosy indyjskie

To włosy porównywalne do włosów dziewiczych, bardzo podatne na układanie, delikatne, ale grube. Polecamy je Klientkom, które posiadają taką właśnie strukturę włosa. Używane przez nas włosy są najwyższej jakości i pochodzą z hinduskich świątyń, gdzie zostały złożone w ofierze (uzyskane ze sprzedaży włosów pieniądze wracają do lokalnej społeczności, pozwalając opłacić wyżywienie dla bezdomnych). Są to włosy Remy, których łuska nigdy wcześniej nie była naruszona zabiegami chemicznymi.